Aankoop pedagogische materialen vriendenkring

Aankoop pedagogische materialen vriendenkring

Via deze weg willen graag wij de vriendenkring bedanken voor de aankoop van nieuwe pedagogische materialen.

Met de opbrengst van de wijn- en koekjesverkoop werden onder andere onderstaande hulpmiddelen aangekocht. Deze hulpmiddelen worden in alle klassen ingezet om de concentratie en het welbevinden van onze leerlingen te verhogen.

Heel wat van onze leerlingen gebruiken tijdens oefen- en toetsmomenten spontaan een geluiddempende hoofdtelefoon.  Hierdoor kunnen auditieve prikkels en achtergrondgeluiden uitgeschakeld worden en kunnen de leerlingen zich beter concentreren op hun taak. 

Er werden ook een aantal wiebelkussens aangekocht. Soms is het voor kinderen moeilijk om stil te zitten terwijl het toch regelmatig nodig is dat ze aan tafel blijven zitten. Dan kan het helpen om een tijdje op een wiebelkussen te zitten. Daardoor zijn de spieren van het kind constant actief en dat zorgt er voor dat zij zich beter kunnen blijven concentreren op wat ze aan het doen zijn.  

Nogmaals bedankt aan iedereen die zijn steentje bij droeg door het aankopen van wijn of koekjes!